*

Na imię mam Edyta i od lat hobbystycznie uprawiam rośliny.
Hoje to moja wielka roślinna miłość! Ściągam je skąd się da ... Z najdalszych zakątków Europy i świata.
Poszukuję wciąż nowych gatunków i odmian tych wspaniałych roślin. Podziwiam kwitnienia, zakochuję się w liściach.To jak narkotyk ...
Moja kolekcja, licząca ok.600 gatunków i odmian hoi, stale się powiększa, a mój dom coraz bardziej przypomina las deszczowy.
Zapraszam do odwiedzin.


*

czwartek, 24 marca 2016

Hoya sp. Vietnam EPC-936


Kupiłam ją, ponieważ zauroczyły mnie jej liście o cudnie pofalowanych brzegach TUTAJ. Niestety ta falistość liści nieco zmalała, a właściwie niewiele z niej zostało :-) Być może zależy to od warunków uprawy ? Hoya sp. Vietnam EPC-936
***

To nic że jestem zagoniona, zapracowana i troszkę zmęczona. Słońce wpadające przez okna dodaje mi sił. Ładuje moje akumulatory. Sprawia że wszystko jest prostsze i piękniejsze. Jest cudownie !!!
Spójrzcie jakie urocze kaktusowe świeczki wpadły mi ostatnio w ręce :-)
A w oranżerii jak cudnie ! Hoje moje ukochane tak pięknie rosną... Po Świętach zaproszę Was na wirtualne odwiedziny w moim zielonym raju - zajrzyjcie tu koniecznie :-)


Moc słonecznych uścisków ślę i do miłego ~


Edyta1 komentarz:

  1. Pięknie i klimatycznie u Ciebie :)Na widok ceropegii szczęka mi opadła do samej podłogi;) a świeczki mistrzostwo świata :)
    Edytko życzę Wam spokojnych i rodzinnych świąt spędzonych dokładnie tak jak je sobie wyobrażacie. Zdrowia i miłości życzę i żeby ten zachwyt zwykłymi - niezwykłymi chwilami Cię nigdy nie opuścił.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za słowa pozostawione w komentarzach. Jesteście zawsze tutaj mile widziani!
Thank you for all your words.
Your comments are always very welcome.